דיני ביטוח

חוק חוזה הביטוח קובע ומסדיר מספר רב של הוראות הקשורות לעולם הביטוח, ובין השאר מגדיר מהם סוגי הביטוח השונים, מהו מעמדו של סוכן הביטוח, מהותן של הוראות שונות בנוגע לחובות המוטלות על המבוטח ועל המבטחת, הוראות באשר לאופן תשלום דמי הביטוח ומועד התשלום, ועוד

קיימים שני סוגי ביטוח עיקריים: ביטוחים הקשורים לגוף ולחיים וביטוחים הקשורים לרכוש ולעיסוק. תחת שני סוגים עיקריים אלה נמצא תתי-קבוצות ובהן ביטוח סיעודי, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח תאונות תלמידים, ביטוח נכות, ביטוח מחלות, ביטוח דירה,  ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' ועוד.

אנו כאן בשביל לייצגכם ולפעול למימוש זכויותיכם בתביעות ביטוחולהפוך את הזכות הספקולטיבית לכסף בבנק. צרו קשר כעת 046744155 .

מומלץ להיוועץ עם עו"ד המתמחה בדיני ביטוח, גם כאשר מוגשת דרישה לחברת הביטוח, וגם לאחר קבלת עמדת המבטחת באשר לתביעה, במיוחד כאשר התביעה נדחית כולה או חלקה. מספר רב של תביעות נדחות על ידי חברות הביטוח בנימוקים שונים לאי-תשלום תגמולי ביטוח, במלואם או חלקם, אשר רבים מהם אינם עומדים בתנאי חוק חוזה הביטוח או בהנחיות המפקח על הביטוח.

חשוב לזכור כי חברות הביטוח הן גופים עסקיים פרטיים, ויש להן אינטרס עסקי ברור – להרוויח כמה שיותר כסף. חברות הביטוח מרוויחות יותר כסף כאשר הן אינן משלמות תגמולי ביטוח למבוטחים. על כן אסור למבוטח לקבל את עמדת חברת הביטוח ככתבה וכלשונה.  במקרים רבים מאוד נדחו תביעות ללא שום הצדקה לכן אין לוותר לחברות הביטוח וחובה לעמוד על כל הזכויות המגיעות לכם כמבוטחים או מוטבים.

התיישנות:

חשוב להדגיש כי תקופת ההתיישנות בתביעות כאלה היא קצרה מאוד,  רק 3 שנים!

מומלץ כי עורך הדין המטפל בתביעתכם יהיה עורך דין מתמחה בביטוח.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות עם עורך דין המתמחה בייצוג בתביעות ביטוחנא  להתקשר למספר 046744155 או להשאיר את הפרטים שלכם בדף יצירת קשר   ונחזור אליכם בהקדם.