עיתונות/ כתבו עלינו


כחצי מיליון שקל פיצוי בעקבות אספקת בטון לקוי

06/05/2020

כחצי מיליון שקל פיצוי בעקבות אספקת בטון לקוי, בית משפט השלום בקריות נתן תוקף של פסק דין להסכם גישור שהושג בין הצדדים. פסק הדין חייב את מפעל הבטון לפצות את התובע בסך של כ- 500,000 ש״ח במטרה להחזיר את המצב לקדמותו, משום שבית המשפט כאמור, נטה, להטיל את האחריות לפגם בבטון על המפעל ו/או מי מטעמו

קרא עוד

כ- 800,000 שח פיצוי

03/03/2020

בית משפט השלום בקריות פסק לאחרונה פיצויים של כ-800 אלף שקל לפועל שאיבד את עינו בתאונה שהתרחשה בזמן השחלת כבלים של "בזק". המעסיקה שלו, חברת "סילס הנדסה ופרויקטים", טענה שהעובד צריך לשאת באחריות לפציעה, אבל השופט ערן נווה דחה אותה.

קרא עוד

סכנת קריסה: מה חברות הבטון מנסות להסתיר?

06/02/2020

הרבה תביעות מוגשות נגד חברות אספקה ומפעלי ייצור של בטון מובא, כזה שמגיע לאתר הבניה מוכן לשימוש, עקב אספקת בטון פגום שאינו תואם את סוג הבטון שהוזמן ולא עומד בתקן הישראלי. מתברר, שכמעט כל התביעות שנפתחות בבתי המשפט נגד חברות הבטון עקב אספקת בטון לקוי נסגרות בפשרה בין הצדדים.

קרא עוד

גם אם אתם חושבים שהמקרה פשוט, לוועדה רפואית לא הולכים לבד!

24/08/2020

הגמלה שתקבלו מהמוסד לביטוח לאומי (או ממשרד הביטחון) תלווה אתכם ותשרטט את עתידכם בשנים הקרובות. מכאן צומחת החשיבות הרבה לליווי וייצוג מקצועי כבר בתחילת הדרך, עוד לפני מילוי הטופס הראשון במטרה להבטיח את קבלת הקצבה ולמקסם את התקבולים. למה חשוב להיעזר בעורך דין ולא בגופים אחרים המעניקים שירות בתחום?

קרא עוד