כחצי מיליון שקל פיצוי בעקבות אספקת בטון לקוי

06/05/2020

כחצי מיליון שקל פיצוי בעקבות אספקת בטון לקוי, בית משפט השלום בקריות נתן תוקף של פסק דין להסכם גישור שהושג בין הצדדים. פסק הדין חייב את מפעל הבטון לפצות את התובע בסך של כ- 500,000 ש״ח במטרה להחזיר את המצב לקדמותו, משום שבית המשפט כאמור, נטה, להטיל את האחריות לפגם בבטון על המפעל ו/או מי מטעמו

קרא עוד

כ- 800,000 שח פיצוי

03/03/2020

בית משפט השלום בקריות פסק לאחרונה פיצויים של כ-800 אלף שקל לפועל שאיבד את עינו בתאונה שהתרחשה בזמן השחלת כבלים של "בזק". המעסיקה שלו, חברת "סילס הנדסה ופרויקטים", טענה שהעובד צריך לשאת באחריות לפציעה, אבל השופט ערן נווה דחה אותה.

קרא עוד

סכנת קריסה: מה חברות הבטון מנסות להסתיר?

06/02/2020

הרבה תביעות מוגשות נגד חברות אספקה ומפעלי ייצור של בטון מובא, כזה שמגיע לאתר הבניה מוכן לשימוש, עקב אספקת בטון פגום שאינו תואם את סוג הבטון שהוזמן ולא עומד בתקן הישראלי. מתברר, שכמעט כל התביעות שנפתחות בבתי המשפט נגד חברות הבטון עקב אספקת בטון לקוי נסגרות בפשרה בין הצדדים.

קרא עוד

גם אם אתם חושבים שהמקרה פשוט, לוועדה רפואית לא הולכים לבד!

24/08/2020

הגמלה שתקבלו מהמוסד לביטוח לאומי (או ממשרד הביטחון) תלווה אתכם ותשרטט את עתידכם בשנים הקרובות. מכאן צומחת החשיבות הרבה לליווי וייצוג מקצועי כבר בתחילת הדרך, עוד לפני מילוי הטופס הראשון במטרה להבטיח את קבלת הקצבה ולמקסם את התקבולים. למה חשוב להיעזר בעורך דין ולא בגופים אחרים המעניקים שירות בתחום?

קרא עוד

עובד בניין שנפצע בתאונת עבודה דורש פיצויים של מאות אלפי שקלים

24/02/2022

פועל בניין בן 37 שנפל לבור מגובה 2 מטר, בזמן שהעמיס מכולה, הגיש לאחרונה בבית משפט השלום בחיפה תביעה לפיצויים של מאות אלפי שקלים נגד קבלנית עבודות הגבס שבה עבד ויזמית הבנייה "שתית" ששימשה כקבלן הראשי בפרויקט. בתביעה הוא טוען שהתאונה נגרמה בשל רשלנות חמורה, הפרה של חוקי הבטיחות בעבודה והיעדר פיקוח ואמצעי מגן, וכתוצאה ממנה הוא סובל מפגיעות גב וצוואר שמקשות עליו לתפקד.

קרא עוד

ראיון בערוץ 13 בנוגע לרשלנות רפואית

24/02/2022

קטעים מתוכנית המצעד המשפטי, בערוץ 13, בנוגע לרשלנות רפואית ותאונות ספורט🩺🥼

קרא עוד

קטעים מהריאיון בתוכנית פרספקטיבה, בערוץ 12 MAKO, בנוגע לרשלנות רפואית

24/02/2022

קטעים מהריאיון בתוכנית פרספקטיבה, בערוץ 12 MAKO, בנוגע לרשלנות רפואית

קרא עוד

נפצע בספורטיאדה ותובע: לא ניקו את המגרש

03/03/2022

משרד עורכי דין בסאם שקור הגיש לבית משפט השלום בחיפה תביעת נזיקין נגד המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), ההסתדרות, מרכז הפועל ובית מלון ישרוטל באילת, בשל פציעה באירוע ספורט שקיימו: התובע טוען שהמגרש שבו החליק היה מלא שומנים ולכלוך והיווה מפגע בטיחותי. לדבריו, בשל הפציעה, הוא סובל כיום מנכות ומגבלות תנועה.

קרא עוד

בעקבות תביעה: ביטוח לאומי הכיר בבקע טבורי כפגיעה בעבודה

16/03/2022

האיש הרים צינור כבד בעבודתו, חש כאבים עזים ואובחן לו בקע טבורי. ביטוח לאומי סירב תחילה להכיר באירוע, אך לאחר הגשת תביעה בחן את התיק מחדש. בעקבות הדחייה נאלץ התובע להגיש, באמצעות עוה"ד בסאם שקור, תביעה בבית הדין האזורי לעבודה בחיפה. לטענתו, מדובר בתאונת עבודה לפי חוק הביטוח הלאומי מכיוון שתוך כדי המאמץ להרמת המשקל נגרם לו כאב עז שהתגלה כבקע. הוא הוסיף שלפי הנחיות פנימיות של הביטוח הלאומי עצמו, בקע טבורי שנגרם ממאמץ או הרמת משקל יוכר כתאונת עבודה, בין אם הופיע לראשונה ובין אם מדובר בהחמרה של בקע קיים.

קרא עוד